Nasi Pracownicy

Poznaj pracowników Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Czechowicach-Dziedzicach

Awatar kobiety

mgr Agata Niemczyk

Dyrektor Poradni, Pedagog, Terapeuta psychopedagogiczny, Oligofrenopedagog, Doradca zawodowy

a.niemczyk@poradnia-czechowice.pl

Awatar kobiety

mgr Hanna Grzywa

Pedagog, Logopeda

h.grzywa@poradnia-czechowice.pl

Awatar kobiety

mgr Magdalena Ciszewska

Pedagog, Logopeda

m.ciszewska@poradnia-czechowice.pl

Awatar kobiety

mgr Joanna Czerwińska-Wydmuch

Pedagog, Neurologopeda, Surdopedagog

j.czerwinska-wydmuch@poradnia-czechowice.pl

Awatar kobiety

mgr Zofia Cieciak

Psycholog

z.cieciak@poradnia-czechowice.pl

Awatar kobiety

mgr Dominika Szewieczek-Smreczak

Psycholog, diagnoza i terapia autyzmu

d.szewieczek-smreczak@poradnia-czechowice.pl

Awatar kobiety

mgr Ewa Jasek-Jaremko

Psycholog, Terapeuta pedagogiczny

e.jasek-jaremko@poradnia-czechowice.pl

Awatar kobiety

mgr Danuta Litner-Filipiak

Psycholog, Terapeuta

d.litner-filipiak@poradnia-czechowice.pl

Awatar kobiety

mgr Ewa Jurzykowska

Pedagog, Oligofrenopedagog

e.jurzykowska@poradnia-czechowice.pl

Awatar kobiety

mgr Rafał Pietrzyk

Psycholog, Psychoterapeuta

r.pietrzyk@poradnia-czechowice.pl

Awatar kobiety

mgr Joanna Cholewik

Pedagog, Surdopedagog, Oligofrenopedagog

j.cholewik@poradnia-czechowice.pl

Awatar kobiety

mgr Monika Rzeszutko

Pedagog, Terapeuta WWR

m.rzeszutko@poradnia-czechowice.pl

Awatar kobiety

mgr Dominika Bąk

Psycholog, Psychoterapeuta, Socjoterapeuta

d.bak@poradnia-czechowice.pl

Awatar kobiety

mgr Joanna Myślińska-Figiel

Psycholog, Terapeuta integracji sensorycznej

j.myslinska-figiel@poradnia-czechowice.pl

Awatar kobiety

lek. med. Katarzyna Krystek-Leśny

Lekarz

Awatar kobiety

mgr Monika Jeżak

Pedagog, Terapeuta integracji sensorycznej, Oligofrenopedagog, Terapeuta WWR, Surdopedagog

m.jezak@poradnia-czechowice.pl

Awatar kobiety

mgr Agata Bobrecka

Pedagog, Terapeuta uzależnień

a.bobrecka@poradnia-czechowice.pl

Awatar kobiety

mgr Alina Jędrysik

Obsługa Administracyjna

a.jedrysik@poradnia-czechowice.pl


Poznaj pracowników Filii Poradni w Bielsku-Białej

Awatar kobiety

mgr Wioletta Wiktor

Osoba odpowiedzialna za pracę Filii, Pedagog

w.wiktor@poradnia-czechowice.pl

Awatar kobiety

mgr Joanna Trela

Psycholog

j.trela@poradnia-czechowice.pl

Awatar kobiety

mgr Justyna Faruga

Psycholog, Logopeda, diagnoza i terapia autyzmu, Psychoterapeuta

j.faruga@poradnia-czechowice.pl

Awatar kobiety

mgr Agata Romaniak

Pedagog, Neurologopeda, Oligofrenopedagog, Surdopedagog, Terapeuta pedagogiczny

a.romaniak@poradnia-czechowice.pl

Awatar kobiety

mgr Agata Bergel-Załucka

Pedagog, Surdopedagog, Tyflopedagog, Terapeuta pedagogiczny, Terapeuta WWR

a.bergel-zalucka@poradnia-czechowice.pl

Awatar kobiety

mgr Marzanna Pietrzyk

Psycholog, Psychoterapeuta

m.pietrzyk@poradnia-czechowice.pl

Awatar kobiety

mgr Klaudia Kurcyus

Psycholog

k.kurcyus@poradnia-czechowice.pl

Awatar kobiety

lek. med. Ksenia Kubik

Lekarz

Awatar kobiety

inż. Violetta Wiciejowska

Obsługa administracyjna

v.wiciejowska@poradnia-czechowice.pl